Yönetici Ofis Mobilyaları

Home Yönetici Ofis Mobilyaları
Cross Ofis Mobilyası

Yönetici odaları için tasarlanmış olan Cross yalınlık ile fonksiyonelliği ustaca bir araya getirmiştir. Modern çizgileriyle ofislerdeki tekdüzeliğe son verir. Ofis Mobilyası Yönetici grubunda bulunan Cross masanın asimetrik olarak tasarlanan ayakları sunduğu farklı görünümün yanı sıra işlevselliği ile ön plana çıkar. Üst bölümü masanın dışına taşan yatay ayağın içerisindeki elektrifikasyon çözümleri kullanıcının işini kolaylaştırarak düzenli bir ofis görünümü sunar.

Turn Ofis Mobilyası

Ofislere artı değer katma konseptinden yola çıkılarak tasarlanan Turn Yönetici Masası, kullanıcılarına sunduğu görsel yenilik ve işlevsel çözümlerle öne çıkar. Turn, asimetrik biçimiyle ofislerin monoton çizgisini kırarken, akıcı çizgileri ile bulunduğu ortama dinamizm getirir. Kendine özgü estetik dili ürünün görsel açıdan öne çıkmasını sağlar. Görsellik ve fonksiyonellik arasındaki sıradışı uyum ile kullanıcıların ofis içerisindeki ihtiyaçları karşılanır.

Pure Ofis Mobilyası

Bir yöneticinin görüntü olarak yansıtmak istediği ağırlık hissini aynı ölçüde incelik ve zarafet ile harmanlayarak sunar. Düzlemsel yüzeyleri eşsiz bir kombinasyonla bir araya gelerek oluşturduğu kompozisyon, işlevsel özellikleri de içinde barındıran bir çalışma alanı ortaya çıkarmıştır.

Stripe Ofis Mobilyası

Ofis Mobilyaları Yönetici Grubunda Stripe, üst düzey çalışanların hiyerarşik konumunu ofisin tüm diğer parçalarıyla uyumlu şekilde vurgulamaya olanak verir. İhtiyaçlara göre çalışma ortamı kişiselleştirilebilir ve uyumlu modüller pratik çözümler üretme imkanı sunar.

Meander Ofis Mobilyası

Ofis Mobilyası Yönetici Grubunda farklı kullanım seçeneğiyle makam ofislerine dinamizm katan Meander kullanıcısını her anlamda mutlu eder. Bir operasyonel seri kadar şeffaf ve hafif olabilirken, bir makam ofisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek zenginlikte kullanım alternatifleri sunar.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın