Yönetici Ofis Koltukları

Home Yönetici Ofis Koltukları
chicago
magnate
asmara
monaco
london
lord
capo
grand
agent
frame
swan
rare
Chicago Ofis Koltuğu

Yöneticiler için tasarlanmış ofis koltuğu Chicago, hakiki deri kaplamasıyla güç ve prestij sembolüdür. Sırt desteği, başlık, oturak, yükseklik ve arkalık ayarlarıyla kullanıcıya dört dörtlük bir konfor sunar. Ayarlar kollarda bulunan butonlar yardımı ile yapılır

Magnate Ofis Koltuğu

Magnate, gördüğünüz her detay, hissettiğiniz her dokunuşla size kalite ve ayrıcalık duygusunu yaşatacaktır. Fonksiyonelliği yanı sıra ürünün kendi içindeki denge ve orantı anlayışıyla tasarlanmış olması size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecektir.

Asmara Ofis Koltuğu

Üst düzey yöneticiler için tasarlanmış ofis koltuğu Asmara ergonomik bir koltuktur. Fileli ve deri kaplama olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. Bekleme, şef ve müdür koltuğu seçenekleriyle ofislerde bir bütünlük sağlamaya olanak verir.

Monaco Ofis Koltuğu

Özgün ofis koltuğu Monaco yönetici odalarına güç ve seçkinlik kazandırır. Yumuşak çizgisi ile konforlu bir çalışma ortamı sunar.

London Ofis Koltuğu

Ofis koltuğu London modern ofisleri tamamlayan, şık bir tasarıma sahiptir. Kromaj ve ahşap olmak üzere iki farklı kol ve ayak seçeneği sunmaktadır. Müdür, şef ve misafir koltuğu seçenekleriyle ofislerde uyumlu bir hava yaratılabilir.

Lord Ofis Koltuğu

Yönetici ofis koltuğu modelleri içerisinde tasarımıyla dikkat çeker. Deri kaplamasında farklı renk seçenekleri sunar. Diğer yönetici koltuklarında da olduğu gibi müdür, şef ve misafir koltukları bulunmaktadır.

Capo Ofis Koltuğu

Karakteristik çizgileriyle şık bir görünüm sunan Capo modeli yönetici grubu ofis koltuğu farklı renk seçenekleriyle her zevke ve ofis ortamına uygundur. Rahatlığının yanı sıra kullanıcıya zarif ve farklı tasarımıyla saygınlık kazandırır.

Grand Ofis Koltuğu

Deri ve metalin ahenkli uyumuyla tasarlanan Grand çalışma koltuğu, şık görünümü ile üst düzey yöneticilere prestij kazandırır. Şık ve güçlü duruşunun yanı sıra ergonomik özellikleri ile kullanıcılarına konforlu bir kullanım sunar. Yönetici ve toplantı koltuğu gibi alternatifleriyle de ofislerde farkı kullanım alanlarına yönelik çözümler sunar.

Agent Ofis Koltuğu

Agent Çalışma Koltuğu tasarımı ile yönetici ofislerine kattığı görsel zenginliğin yanında; yöneticiler için konforlu bir çalışma ortamı sunmayı amaçlar. Ayarlanabilir kol yüksekliği, başlık desteği ve bel desteği ile çalışma hayatındaki verimi ve konforu artırır. Deri kaplama ve fileli seçenekleri ve yönetici, toplantı gibi alternatifleriyle farklı gereksinimleri karşılayan zengin bir ürün ailesine sahiptir.

Frame Ofis Koltuğu

Ofis Koltuğu Frame, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmanın yanında, ergonomik gereksinimlere şimdiye kadar verilmiş en güzel cevap. Kullanıcılara en yüksek verimliliği sağlayabilmek ve onlara uyum sağlayabilmek tasarımın anahtar faktörleri olup oturma eylemini en doğru şekilde desteklemek için çözümler üretilmiştir. Toplumun her kesitinden farklı fiziksel özelliklere sahip kullanıcıların sırt yapılarına göre şekil alan, her kullanıcı için ayrı ayrı özelleşen, ister fileli ister standart opsiyonlarda sunulabilen hava alan yapıya sahip bir sırt desteği mekanizmasına sahiptir. İstenilen yükseklik, yön ve uzaklıkta kullanılabilen kolçaklar kişiye özel ayarlanabilir özelliktedir. Frame, hem ofis hem de çalışanlar için daha fazla ergonomi ve daha fazla motivasyon demektir.

Swan Yönetici Ofis Koltuğu

Kullanıcı konforunu ön planda tutan Swan Ofis koltuğu yükseklik ayarları ile farklı özelliklerdeki kullanıcılara optimum konfor sunar. Dışındaki sert kabuk, kolçaklar ve iç yüzündeki döşeme kaplanan oturma alanı uyumla birleşerek koltuğun zarif biçimiyle ofiste dikkatleri üzerine toplamasını sağlar. Swan ürün ailesi, farklı sırt alternatifleri ile yönetici koltuğu ve toplantı koltuğu gibi farklı kullanım alanları için çözüm sunar.

Rare Yönetici Ofis Koltuğu

Kullanıcısının fiziksel özelliklerine göre şekil alan iskeleti sayesinde doğru oturma pozisyonuna yönlendiren Rare ofis koltuğu iş hayatında sağlığından ödün vermeyenlere hitap eder. Sırt bölgesindeki iskeleti saran file arkalık, yumuşak oturma yüzeyi ve kullanıcıya göre ayarlanabilen kollardan oluşur. Rare, ince yapısı ile modern ofislerin vazgeçilmezidir.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın