VIP Üst Yönetici Grubu

Home VIP Üst Yönetici Grubu
Armada Ofis Mobilyası

Güç, prestij ve seçkinliğin simgesidir. Kaliteli malzeme kullanımıyla dikkat çeken Armada’da doğal ahşap kaplama, hakiki deri ve cam malzemeler üst düzey bir işçilik ile işlenmiştir. VIP bir ofis mobilyasının sahip olabileceği tüm özel çözümler ve elektrifikasyon çözümleri masa üzerinde mevcuttur. Açılır sümeni, özel kilit sistemli etajeri, gizli bölmeleri ve akıllıca düşünülmüş daha bir çok özelliğiyle üst düzey yöneticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Theo Ofis Mobilyası

Dikdörtgenler prizması formunda birden fazla kutu formun, yine yalın bir dille bir araya, yan yana veya üst üste getirilmesiyle oluşur. Dolu kütleler, kütlelerin arasında yaratılan kasıtlı yatay boşluklar ve kütleleri keserek birbirine bağlayan kalın dikey çizgiler arasındaki 90 derecelik açılarıyla geometrik bir grafik diline sahiptir.

Maki Ofis Mobilyası

Maki’nin, yüksekliği diğer modüllerden farklı olarak tasarlanmış çalışma masası ve zarif çizgileri üst düzey yönetici odalarına prestij katar. Bu VIP seri ofis mobilyası modeli Eğimli beyaz lake ayakların üzerine yerleşen çalışma yüzeyinde makore, ceviz ve venge olmak üzere, üç farklı doğal ahşap renk seçeneği bulunmaktadır.

Bend Ofis Mobilyası

Modern yöneticiler için prestij ve seçkinliğin simgesidir. Zarif hatları ve göz alıcı çizgileriyle ofis sahibinin gücünü hissettirir. Beyaz ve siyah laminatın alüminyum ile çerçevelendiği modeli, yönetici odalarının modern havasını güçlendirir. Ayrıca ofis mobilyası ihtiyacında farklı zevklere hitap edebilmek amacıyla üç farklı doğal ahşap kaplama seçeneği ile sunulmaktadır.

Lidya Ofis Mobilyası

Sağlamlığı yansıtan Lidya VIP ofis mobilyası çizgisiyle yönetici odalarına etkileyici ve güçlü bir hava kazandırır. Üç farklı doğal ahşap renk seçeneği bulunmaktadır. Masa, dolap ve sehpadaki deri kullanımı dekorasyonda bütünlüğü sağlar.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın