Toplantı Ofis Mobilyaları

Home Toplantı Ofis Mobilyaları
Bistrodern Ofis Mobilyası

Kullanıcısını farklı, özel ve önemli hissettirecek biçimsel güce sahip olan Bistrodern, ince düşünülmüş detaylarıyla göz alıcıdır. Yerden yükselmesi, gözün geçmişten günümüze alışık olduğu dairesel bir ayak ile başlar. Zıt formların birbirleri arasındaki uyumun tasarımda en zor işlerden biri olduğunu bilerek iki form arasındaki ilişkiyi gözle görülür bir biçimde cesurca ortaya koymuştur.

Levels Ofis Mobilyası

Güçlü Liderler ve Yöneticiler için tasarlanan ürün, kullanıcıların bir konu, görüş ya da sunum etrafında odaklanarak toplandığı mekanlarda en sade ve yalın hali ile konforlu ve rahat bir çalışma alanı sunar. Görsel ve fonksiyonel olarak bileşenleri arasındaki ilişki ürünün farklı ölçü ve ihtiyaçlara cevap vermesinde çeşitlilik sağlamaktadır.

Stripe Toplantı Ofis Mobilyası

Stripe ailesinin diğer ürünlerinde olduğu gibi Stripe toplantı grubu da toplantı alanları içinde aynı tasarım dilini kullanan, yaratıcı çözümler sunmaktadır. Ofis mobilyaları Toplantı grubu üyesi Stripe toplantı masası, kullanım alanı ve ihtiyaca göre, istenilen büyüklük ve şekilde oluşturulabilir. Fonksiyonel detaylarıyla işi kolaylaştırır.

katolog5
Runner Ofis Mobilyası

Üretim, tasarım, kullanım senaryolarının hepsinde işlenen tek bir tema; hem ayrı hem bir arada… Runner, tasarımından kullanım senaryosuna kadar bir arada kullanılan farklı elementlerin kompozisyonuyla yorumlanmıştır. İçi içe ve simetrik konumlandırılmış iki ayağın yarattığı görsel deneyim, farklı kurgularla bir araya gelerek eğitim, konferans, sunum gibi farklı senaryolar içerisinde şekillenen bir sistem oluşturmaktadır.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın