Panel Sistemleri

Home Panel Sistemleri
75'lik Panel Grubu

75 mm kalınlığındaki panel sistemi ile ofislerde en iyi yerleşim şekli oluşturulur. Diğer kalınlıktaki panellerde de olduğu gibi farklı malzeme ve renk kullanımları ile ofisin görünümü tamamlanır. Elektrifikasyon çözümleri ve aksesuar yerleşimi kolaylıklarıyla ofis hayatını kolaylaştırır.

50'lik Panel Grubu

Diğer kalınlıktaki panel sistemlerinde de olduğu gibi, alüminyum çerçeve içerisinde polikarbon, cam, deri, jaluzi, kumaş, alçıpan veya melamin kaplı yonga kullanım seçenekleriyle sunulan, 50 mm kalınlığında panel sistemidir. Isı ve ses yalıtımının yanı sıra ofisleri en iyi şekilde bölmeye ve çalışanları uygun şekilde yerleştirmeye imkan sağlar.

22'lik Panel Grubu

22 mm kalınlığında sunulan bu panel sistemi, açık ofisleri en kullanışlı şekilde bölmeye ve çalışanlara bireysel kullanım alanları yaratmaya olanak verir. Elektrik ve data kablolarının görüntü kirliliği yaratmadan bir masadan diğerine taşınmasını sağlar. Çalışma alanının düzenlenmesi için gerekli aksesuar ve kırtasiye malzemelerinin yerleşmesini sağlayarak çalışanların işini kolaylaştırır. Farklı malzeme ve renk seçenekleri sunulmaktadır.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın