Operasyonel Ofis Mobilyaları

Home Operasyonel Ofis Mobilyaları
Stripe Operasyonel Ofis Mobilyası

Ofis Mobilyaları Operasyonel Grup üyesi Stripe çalışan sayısı ve yerleşim alanının şekli ne olursa olsun, en iyi yerleşimi sağlayacak, sınırsız sayıda kombinasyona olanak veren bir esnekliğe sahiptir.

Puzzle Ofis Mobilyası

Ofis Mobilyaları Operasyonel Grup üyesi Puzzle tek kişilik çalışma alanlarının yanı sıra çoklu ofis ortamları için de takım ruhunu destekleyecek çözümler sunar.

Sağlam bir görünüme ve işlevsel detaylara sahiptir. Profil ayakların üzerine gelen panel tablalardan oluşan Puzzle; kumaş, ahşap ya da cam panellerle ofislerde farklı bir hava yaratma olanağı sağlar.

Beta Ofis Mobilyası

Ofis Mobilyaları Operasyonel ürün grubu üyesi Beta çoklu çalışma alanları için sağlam ve sade çözümler sunar. Her türlü ihtiyacı karşılayabilmek üzere farklı tabla seçenekleri ve zengin renk alternatifleri bulunur. İçerisinde elektrifikasyon çözümleri bulunan paneller işi kolaylaştırır. Akıllı tasarımıyla ofisteki tüm kabloları saklar ve dağınıklığı önler.

Go Ofis Mobilyası

Çoklu çalışma ortamları için akıllıca düşünülmüş çözümler sunan Ofis mobilyaları operasyonel ürün grubu üyesi Go, sade, zarif ve işlevsel detaylarıyla her türlü ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. D, L ve Düz Tabla seçenekleri ile ihtiyaca yönelik farklı yerleşim olanakları sunar. Masa üzerindeki fonksiyonel aksesuarlarla dağınıklığı önler.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın