Operasyonel Ofis Koltukları

Home Operasyonel Ofis Koltukları
cozy
swanoperasyonel
rareoperasyonel
up
newyork
havana
assist
tuo
madrid
Cozy Ofis Koltuğu

Modern ve fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. İleri, geri, sağa ve sola doğru kol ayarlama özelliği, ayarlı sırt desteği, senkron mekanizma ve başlık gibi fonksiyonları ile son derece ergonomiktir. Arkasındaki elbise askısıyla kullanıcısının işini kolaylaştıran operasyonel grup ofis koltuğu Cozy, farklı kumaş ve renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Swan Operasyonel Ofis Koltuğu

Kullanıcı konforunu ön plana alan Swan Ofis koltuğu yükseklik ayarları ile farklı özelliklerdeki kullanıcılara optimum konfor sunar. Dışındaki sert kabuk, kolçaklar ve iç yüzündeki döşeme kaplanan oturma alanı uyumla birleşerek koltuğun zarif biçimiyle ofiste dikkatleri üzerine toplamasını sağlar. Swan ürün ailesi, farklı sırt alternatifleri ile yönetici koltuğu ve toplantı koltuğu gibi farklı kullanım alanları için çözüm sunar.

Rare Operasyonel Ofis Koltuğu

Kullanıcısının fiziksel özelliklerine göre şekil alan iskeleti sayesinde doğru oturma pozisyonuna yönlendiren Rare ofis koltuğu iş hayatında sağlığından ödün vermeyenlere hitap eder. Sırt bölgesindeki iskeleti saran file arkalık, yumuşak oturma yüzeyi ve kullanıcıya göre ayarlanabilen kollardan oluşur. Rare, yalın yapısı ile modern ofislerin vazgeçilmezidir.

Up Ofis Koltuğu

Bütün günü ofiste geçiren çalışanların oturdukları koltuğun iş hayatındaki çalışma koşullarına uyum sağlaması gerekir. Up ürün ailesi zarif yapısı, konforlu sırt yapısı, ayarlanabilir bel desteği ve ayarlanabilir kol yüksekliği ile çalışanları ideal oturma pozisyonuna yönlendirir. Ürün ailesinin birimleri aynı dille ofis içindeki farklı ihtiyaçları karşılamak üzere çeşitlilik sunar.

New York Ofis Koltuğu

Operasyonel seri ofis koltuğu sınıfında Newyork renkli kaplama seçenekleriyle çalışma ortamına şıklığın yanı sıra canlı bir hava kazandırır. Yükseklik ayarı yapılabilen sırt bölüümü beli mükemmel bir şekilde kavrar. İleri, geri, aşağı ve yukarı hareket edebilen kolçakları ergonomik bir kullanım sunar.

Havana Ofis Koltuğu

Farklı renkleriyle her ofise uyum sağlayan Havana’nın yükseklik ayarı yapılabilen arkalığı özel eğimi sayesinde sırtı kavrar. Hareketli sırt kısmı istenilen yüksekliğe ayarlanabilir. Operasyonel seri ofis koltuğu Havana çok fonksiyonlu kolçak ya da T kolçak seçenekleri bulunmaktadır.

Assist Ofis Koltuğu
Tuo Ofis Koltuğu

Tuo çalışma koltuğu farklı fiziksel özelliklerdeki her kullanıcıya ayrı ayrı aynı konforu sunabilmek için özenle detaylandırılmıştır. Yumuşak döşemeli oturma bölümü rahatlatırken, file arkalık sırtı destekler. Kol yüksekliği ve oturma yüksekliği ayarlanabilir. İşlevini yerine getirmeye odaklanan, sadelikle biçimlendirilmiş formu ve özel ayrıntıları ile Tuo uzun çalışma saatlerinde en iyi destekçiniz olacaktır.

Madrid Ofis Koltuğu

Madrid; döşemesiz (plastik), yarım döşemeli ve tam döşemeli sırt alternatifleri ile farklı beklentilere cevap veren bir koltuktur. Operasyonel ofis koltuğu Madrid, farklı ayak seçenekleri ile ihtiyaca en uygun koltuğu seçme olanağı sunar.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın