Konferans ve Eğitim Ofis Koltukları

Home Konferans ve Eğitim Ofis Koltukları
Crab Ofis Koltuğu

Crab; toplantı, eğitim ve seminer alanları için mükemmel bir seçimdir. Kullanıcının tüm ihtiyaçları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Kol kısmı yazı tablalı ya da yazı tablasız olarak sunulmaktadır. İhtiyaç halinde yerinden çıkarılarak kullanılabilen kalemliği ve bardaklığı bulunmaktadır. Ayaklar, düzeni sağlamak için sabit veya kolay hareket ettirebilmek için tekerlekli olarak tercih edilebilmektedir. Konferans serisi ofis koltuğunda Crab’ta kullanıcı, hareketli kolu kendi rahatına göre ayarlayabilir. Katlanabilen oturağı kolay depolamayı sağlar. Geriye doğru hareketli sırt kısmı ile ergonomik bir koltuktur.

Revolution Ofis Koltuğu

Revolution standart bekleme/konferans koltuklarından bir adım ötede olmasının yanında kolay kullanım da sağlar. Ek olarak, tümü son derece fonksiyonel ve değiştirilebilir geniş çaplı bir parça ve aksesuar kullanımı ile karakterize edilen, geleneksel ve gelişmiş materyallerin kombine kullanımı ile üretilen, teknolojik ve estetik sonuçların yardımı ile bu yeni ürün, modern ve çok amaçlı çözümler için uygundur.

Lima Ofis Koltuğu

Klasik çizgileri modern bir görünüm ile sunan konferans koltuğu Lima, özellikle eğitim kurumları için rahat ve şık bir seçenektir. Yazı tablalı ya da alt kısmı seleli olarak tercih edilebilir.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın