Koltuklar

Home Koltuklar
piet
nest
onyx
fusion
Piet Koltuk

Piet yönetici odaları için tasarlanmış bir misafir koltuğudur ve tasarımı Bürotime’ ın işçiliği kaliteli malzemelerini temsil eder. Tasarımın temeli koleksiyoner yönetici profiline uygun el yapımı bir objeyi yönetici odalarına konumlandırmaktır.

Nest Koltuk

Nest, organik yapısı sayesinde kullanıcının vücuduyla kusursuz bir uyum sağlıyor. Tasarımının sağladığı seçkin konforu, estetik uyumla bir arada sunan Nest, herkese hitap eden kusursuz bir kanepe.

Onyx Koltuk

Onyx yalın çizgisi ile kullanılacağı mekana uyum sağlayarak istenilen tarzı yakalamanızı sağlar. Yoğun ve uzun süren toplantılara rahatlığı ve konforuyla çözüm sunar. Onyx tasarımındaki organik çizgisi ve kullanılan deri, keçe gibi doğal materyaller ile sanki doğadan bir parça, bu yönüyle alışıla gelmiş sıkıcı toplantı odalarını ve ofisinizi içinde yaşadığınız doğal çevrenize dönüştüren bir ürün.

Fusion Koltuk

Devinim ve durgunluğu aynı bedende taşıyan Fusion, dikkat çekici ve özgün bir tasarıma sahip. Tasarımının sağladığı sıra dışı estetik görünüm, benzeri olmayan bir konforu da beraberinde getiriyor…

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın