Kanepeler

Home Kanepeler
boss
dalyan
efes
hare
belek
keops
dem
hills
gilda
sinanos
biga
Boss Ofis Kanepesi

Boss iş hayatında sahip olduğumuz gücün ve sağlam duruşun bir sembolüdür. Kullanıcıların ilk bakışta estetik haz ve güven etkisi duyacakları Boss, ayakları yere sağlam basan, kaliteli, duruşu doğru ve iş hayatındaki kararlılığı ve genel hatlarıyla stabiliteyi vurgulayan çizgileriyle dikkat çekici bir koltuk.

Dalyan Ofis Kanepesi

Keyif, estetik ve rahatlık Dalyan’da vücut bulmuştur. Farklı ve kaliteli malzeme seçenekleri sunmaktadır. Prestijli ofisler için doğru bir seçimdir..

Efes Ofis Kanepesi

Kübik çizgileriyle yarattığı sağlamlık hissinin yanı sıra rahatlığı ile dikkat çeker. Malzemesinin kalitesi ile güçlü ve estetik bir görünüm sunar.

Hare Ofis Kanepesi

Çağdaş geometrik çizgileriyle, sadeliğin ve zarafetin temsilcisi Hare, sert formlarıyla ofislere prestij katıyor. Tekli, ikili ve üçlü seçenekleri bulunan Hare’nin konforu ise keskin hatlarının altındaki kaliteli malzemede gizli…

Belek Ofis Kanepesi

Kromaj ayakları üzerinde yükselen Belek, zarif hatlara sahiptir. Farklı renk deri seçenekleriyle estetik bir görünüm sunar. Tekli ve ikili seçenekleri bulunmaktadır.

Keops Ofis Kanepesi

Yaklaşık 5 bin yaşında olan Keops Piramidi’nin yorumlanmasıyla tasarlanan Keops, bir yandan yalınlık ve sadelikle, diğer yandan ihtişam ve prestiji yansıtacak detaylarla bezendi. Piramitlerin göğe doğru daralan siluetine sadık kalınarak tasarlanan Keops, bu görsel özelliğiyle fonksiyonel olarak da kullanıcılara geniş ve rahat dinlenme alanları sunuyor.

Dem Ofis Kanepesi

Dem, beklemenin en keyifli ve şık halini sunmaktadır. Tekli, ikili ve üçlü modelleri bulunmaktadır. Tamamen modern çizgilerin hakim olduğu Dem koltuk seçkin ofislerin tercihidir

Hills Ofis Kanepesi

Zarif ve yalın hatlarıyla dikkat çeken Hills, konforlu görünümünün hakkını fazlasıyla veriyor. Gereksiz detaylardan arınmış, minimalist ve işlevsel bir seçenek arayanlar için Hills, biçilmiş kaftan.

Gilda Ofis Kanepesi

Gilda yumuşak yastıkları ve eğrisel tasarım dili ile kullanıcısına rahat bir oturma deneyimi sunar. Çağdaş ofis mobilyalarındaki düz hatların yarattığı kütlesel görüntüyü minimize etmeyi amaçlamaktadır.

Sinasos Ofis Kanepesi

Farklı sırt tasarımı ve özgün çizgileri ile hafiflik duygusunu destekleyen bir tasarıma sahiptir. Deri kaplaması farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Biga Ofis Kanepesi

Biga, minimalist tasarımıyla dikkat çeker. Farklı renk seçenekleri çift renk olarak uygulanabilmektedir. Tekli ve ikili koltuk seçenekleri sunan Biga ofislere dinamik ve yenilikçi bir ruh katar.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın