Depolama Üniteleri

Home Depolama Üniteleri
dosya dolapları
ara bölücü dolaplar
kartoleks raylı dolaplar
metal raflı dolaplar
sergi raflı dolaplar
masa yanı dolaplar
vestiyer dolapları
tv ünitesi
yönetici dolapları
hareketli kesonlar
masa yanı kesonlar
yüksek kesonlar
Dosya Dolapları

Standart dolap kasası farklı kullanım şekilleriyle sunulmaktadır. Ofis Mobilyasının tamamlayıcı unsuru Dosya Dolapları, yüksekliği ayarlanabilen raf, sergileme aparatı veya alüminyum sürgülü dosyalama sistemi ile ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak bir dolaba dönüştürülebilir. İçten ve dıştan ayarlanabilen ayaklar her tür zeminde dengeyi sağlar ve güvenlik ayağı devrilmeleri önler. Farklı renkte kapak seçenekleriyle sunulmaktadır.

Ara Bölücü Dolaplar

Ara Bölücü Dolaplar çoklu çalışma ortamlarını fonksiyonellik ve işlevsellikten ödün vermeden düzenlemeye olanak verir.

Kartoteks Raylı Dolaplar

Farklı standartlarda kartoteks dosyalama olanağı sunar. Kartoteks taşıma çekmecesi ile ofislerde düzenli bir ortam oluşturmayı sağlar. Çekmece içi ayırıcı aparatlar sayesinde kartoteksler gruplanarak depolanabilir.

Metal Raflı Dolaplar

Kartotekste depolanabilen, yüksek ağırlık taşıma kapasitesine sahip metal raflarla dokümanlar rahatlıkla saklanabilir.

Sergi Raflı Dolaplar

Kataloglar, broşürler ve kurumsal yayınlar için ideal bir sergileme alanıdır.

Masa Yanı Dolaplar

Çalışma masasının yanında kullanılabilen dolaplar sayesinde tüm dokümanlara ulaşımı kolaylaştıran iç düzeni kullanan kişinin işini kolaylaştırır.

Vestiyer Dolapları

Vestiyer dolapları hem boy hem de derinlik olarak ikiye ayrılır. 4 ya da 5 bölmeli olmak üzere iki boy seçeneği bulunur. Derinlik olarak ise kullanılacak alanın uygunluğuna göre, dosya dolabı derinliğinde ya da standart derinlikte tercih edilebilir. Dosya dolabı derinliğinde alüminyum profilden askı tutucu kullanılmakta, vestiyer dolaplarda ise kanca askı tercih edilmektedir.

TV Üniteleri

Diğer ofis mobilyalarıyla uyumlu bir görünüm oluşturmak üzere tasarlanan TV ünitelerinde melamin bas-aç kapak, melamin kayar kapak ve alüminyum çerçeve kayar kapak olmak üzere üç kapak seçeneği bulunmaktadır..

Yönetici Dolapları

Farklı boy, en ve derinlik seçenekleri mevcuttur. 2 ya da 3 bölmeli olmak üzere iki boy seçeneği vardır. Melamin bas-aç kapak, melamin kayar kapak ve alüminyum çerçeve kayar kapak olmak üzere üç kapak seçeneği bulunmaktadır. Bas-aç kapaklar tek bir hareketle kendiliğinden kolayca açılabilmekte, kayar kapak sistemleri ise alanı daha ekonomik kullanma olanağı sunmaktadır.

Hareketli Kesonlar

Bürotime keson kasalarının tümü, Avrupa’da da yaygın olarak kullanılan, maksimum sağlamlıkta ve uzun ömürlü olan sandviç sistemle üretilmektedir. Keson içlerinde ise Bürotime’ın kendi tesislerinde üretilen, ihtiyaca göre farklılık gösteren plastik kasalar kullanılmaktadır. Ofis Mobilyalarının tamamlayıcı unsuru fonksiyonel kesonların çekmecelerine basıldığında kendiliğinden rahatça açılabilen bas-aç sistem uygulanabilmektedir. Hareketli kesonlarda, diğer çeşitlerden farklı olarak tekerlek kullanılmakta, kullanıcıya sessiz ve kontrollü olarak hareket özgürlüğü sunulmaktadır.

Masa Yanı Kesonlar

İçi kullanıcının ihtiyaçlarına göre gerekli aksesuarlarla şekilendirilebilen, gerektiğinde kartoteks taşıyıcı ya da bölmeli ve kırtasiye malzemelerini düzenleyici aksesuarlarla işlevsel hale getirilebilen ofis mobilyalarının tamamlayıcı unsuru masa yanı kesonlar kullanıcıya ek kullanım alanı sunar. Bu kesonlarda plastik denge ayarı yapılabilen ayaklar kullanılmaktadır.

Yüksek Kesonlar

Tüm ofis ihtiyaçlarını düşünerek farklı keson alternatifleri sunan Bürotime’ın ürettiği yüksek kesonlar kullanıcı için ofis içerisinde ekstra kullanım alanı sağlar. Ofis Mobilya ürün gamının vazgeçilmez bir parçası olan yüksek kesonlar tüm kesonlarda olduğu gibi kartoteks aparatı, çekmece içi kasa ya da ofis içi kırtasiye malzemelerinin konulabileceği özelleştirilmiş aksesuarlarla en işlevsel hale getirilebilir.

Masa Altı Kesonlar

Tüm çekmeceleri aynı anda kilitlemeye olanak veren merkezi kilit sistemi ve tek kilit sistemi olarak iki güvenlik sistemi sunan Bürotime kesonlardan masa altında kullanılabilenler, aynı zamanda masa için ayak görevi de görmekte, yerden tasarruf etmeyi sağlamaktadır.

Ürünlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın